Ik zie iets raars in of rondom het water

terug naar overzicht

Zondag, 29 mei 2022

Zie je iets afwijkends in een sloot of kanaal, meld het bij ons. Denk aan een vreemde kleur van het water, dode vissen.

Meldpunten vissterfte
Treft je ergens veel dode vissen of vissen in nood aan, meld dit dan.
Tijdens kantooruren (ma-do: 8.30 - 17.00 en vrijdag 8.30 - 12.30) kun je het beste contact opnemen met onze federatie op 0572-363370 of via e-mail. In de Landelijke Lijst van Viswateren staat per federatie het telefoonnummer vermeld van het meldpunt milieuklachten. Voor ons werkgebied is dit: 038-4252423. 

Ook is er een landelijk meldpunt: www.MeldpuntWater.nl

Vissterfte kan door diverse oorzaken optreden, bijvoorbeeld na zware regenval en stijging van de waterstand. Maar ook tijdens en na een langdurige vorstperiode is het mogelijk dat vissterfte optreedt.

Of via:
https://www.vallei-veluwe.nl/toptaken/regelen-aanvragen/@28543/rondom-water/
Voor spoedeisende meldingen zijn we 24 uur per dag bereikbaar via (055) 5 272 911

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies